הכירו את חברות הקורקינטים והאופניים להשכרה שכובשות את ת"א

1,574

מתלהבים מהטרנד שכובש בסערה את העיר תל אביב, לפיו ניתן למצוא אפשרויות השכרה של קורקינטים ואופניים בקלות רבה?

דעו לכם שכל אחד מכם יכול ליהנות מהזמינות כל הכלים הללו ולהתחיל לעשות בהם שימוש בכדי להתנייד ממקום למקום בדיוק מתי והיכן שנוח לכם.
בכדי שיהיה לכם יותר קל להבין מה קורה בסצנה התל אביבית ומאילו חברות אתם יכולים לשכור את הקורקינטים והאופניים בעיר, אז החלטנו לעשות לכם קצת סדר בנושא ולחשוף בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. אנו בטוחים שזה יעזור לכם להחליט ולהתחיל להבין מה הולך בתחום הזה ברחבי תל אביב בכלל.

אופניים כחולים להשכרה בשורה
השכרת אופניים או קורקינטים בת"א – הטרנד החדש

חברות שמשכירות קורקינטים בתל אביב:

  • Bird – החברה המוכרת ביותר בתל אביב אשר מציעה קורקינטים להשכרה. ניתן להשכיר דרכם בעזרת שימוש באפליקציה שלהם, ואלו מכם שגם רוצים להרוויח כסף, אז יהיה כדאי לכם לדעת שניתן להטעין את הקורקינטים שלהם ולהרוויח מכך.
  • Wind – החברה הגרמנית מנסה להתחרות ב – Bird ולהציע שירות אשר יעלה על המתחרות שלה. אתם יכולים לשפוט בעצמם ולהתנסות בקורקינטים שלהם שפזורים ברחבי תל אביב ולהתרשם מההעדפות האישיות שלכם.
  • Lime – גם החברה הזו נחשבת לאחת שמתחילה לצבור תאוצה בעיר, והיא ללא ספק עשויה להשאיר אצלכם רושם חיובי, וזאת בהנחה וחשוב לכם לדעת שאתם הולכים על האפשרות הטובה ביותר בשבילכם במובן הזה.
שורת קורקינטים שחורים להשכרה
תמונה: ויקיפדיה

חברות שמשכירות אופניים בתל אביב:

  • Mo-Bike – החברה הסינית הזו נחשבת למועדפת בעיני לא מעט ישראלים, והרי שאתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם נמצאים ברחבי תל אביב ומחפשים אחרי דרך נוחה להתנייד עם אופניים איכותיות ואפליקציה פשוטה לשימוש, אז התשובה הזו לא רעה בכלל.
  • תל-אופן – הבחירה הקלאסית בעבור תושבי תל אביב. בתחילה היה רק את האפשרות הזו של השכרת אופניים, אם כי בחלוף השניים הצטרפו להן חברות חדשות שמשכירות אופניים וקורקינטים והופכות את הבחירה שלכם ליותר קלה.
  • Ofo – בדומה לחברת mo-bike הסינית, גם אופו התחילו לתפוס נפח משמעותי בשוק התל אביבי, והם ללא ספק נותנים תשובה לא רעה בכלל למתחרות.
אופניים ירוקים להשכרה בשורה
תמונה: ויקיפדיה

הופכים את הכול לפשוט יותר בשבילכם

כאשר עומדת בפניכם אפשרות לשכור אופניים וקורקינטים בתל אביב בפשטות שכזו, אז הרי שכל איכות החיים שלכם תוכל להשתפר פלאים, ואתם לא תצטרכו להיות יותר מידי מוטרדים בכל הנוגע לדרך שבה אתם הולכים להגיע ממקום אחר לאחר בתוך פרק זמן קצר.

כל שעליכם לעשות בכדי להבין בצורה הטובה ביותר מדוע הטרנד הזה כובש את תל אביב הוא לנסות בעצמכם ולהבין בדיוק את העניין הזה. זה ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם להבין במה מדובר בדיוק. אנו בטוחים שזה יעשה לכם לא מעט סדר ויאפשר לכם להבין את כל היתרונות של כלי התחבורה הזה.

תחשבו על כל היתרונות שאתם יכולים ליהנות מהם אם רק תבחרו גם כן להתנייד ממקום למקום בתל אביב בצורה הזו. אנו בטוחים שזה משהו שישדרג את איכות החיים שלכם ויהפוך אותם להרבה יותר נוחים.

הדרך הפשוטה ביותר להתנייד

מעתה ואילך אתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם רוצים להגיע מיעד מסוים אל יעד אחר ברחבי העיר תל אביב, אז הדרך הפשוטה והיעילה ביותר בשבילכם לעשות זאת תהיה תוך כדי השכרה של כלי תחבורה מתאים אשר יהלום את ההעדפות האישיות שלכם. אין לנו ספק בכלל שאתם תתלהבו מהיכולת שלכם לעשות שימוש בכלים הללו בזמינות שעבר הלא רחוק לא הייתה קיימת בכלל.


You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.