מהיום: טרייד אין גם על רכבי היוקרה

324

טרייד אין הוא כבר לא מילה גסה. למען האמת, זו אחת הדרכים הפופולריות לאפשר לכל אחד לרכוש לעצמו רכב במחירים נוחים.

נהוג לחשוב שלרוב טרייד אין הוא על מכוניות משפחתיות או על מכוניות פשוטות יחסית, אבל כלמוביל טרייד אין מציעים מלבד אפשרויות הטרייד אין הסטנדרטיות שמוכרות לרבים מאיתנו גם אפשרויות לטרייד על רכבי יוקרה. כך למשל, אודי טרייד אין או ב.מ.וו טרייד אין הופכת בכלמוביל לאפשרות סבירה לחלוטין. גם בתחום מכוניות היוקרה קיים מנעד של מחירים ולא כל מכוניות היוקרה הן באותה רמה מחירים. כך למשל, עשוי להיות פער בין וולוו טרייד אין לאפשרות של אודי טרייד אין אך בכל זאת כדאי לחשוב מה האפשרות שנוחה עבורכם.

ב.מ.וו טרייד אין

ב.מ.וו היא אחד ממותגי היוקרה המפורסמים בעולם והיא ידועה בכל רחבי העולם בזכות הגימור שמציע הרכב ואיכות המותג. כמו מכוניות יוקרה רבות אחרות, גם המכוניות של ב.מ.וו נחשבות לסוגה העילית, לטופ של הטופ של מכוניות הנוסעים הפרטיות. כיאה למותג כל כך מפורסם, רכבים אלו משלבים בין כוח, הדר, נוחות מקסימלית ועיצוב קלאסי ואלגנטי. בנוסף, רכבים אלו ידועים בזכות ההנדסה המשובחת שלהם והטכנולוגיה המתקדמת שהם מציעים, החל מהמנוע ועד לרמת תא הנוסעים והאבזור והריהוט הכלול בו. אין ספק שגם בגרסת הטרייד אין, כפי שמוצע אצל כלמוביל טרייד אין, ב.מ.וו היא אפשרות יוצאת דופן. מלבד הנוחות הידועה והטכנולוגיה המשובחת חשוב לקחת בחשבון את מי שמסיעים ברכב עצמו. לכן, אם למשל מי שמיועד לנסוע ברכב הוא איש עסקים, סביר להניח שהוא ידע להעריך את הנוחות, האבזור, הגימור והעוצמה שקיימת ברכבים של ב.מ.וו. 

ב.מ.וו אחד ממותגי היוקרה המפורסמים

וולוו טרייד אין

אפשרות נוספת הקיימת בכלמוביל היא לבצע טרייד אין גם על רכב מסוג וולוו. מותג הרכב השוודי הפך במרוצת השנים לשם נרדף לרכב המסיע פוליטיקאים למשל ואנשים רמי דרג. בין השאר, הדבר התפרסם בזכות העובדה שבמקרים רבים ובחלק מהדגמים הרכבים של וולוו משמשים לא רק כרכב אלא ממש כמשרד נייד של ממש. מכיוון שמדובר לפעמים ברכבים שמהותם היא לשמש כחדר ישיבות אינטימי על גלגלים, גם במקרה זה אנשים המגיעים במסגרת שליחות דיפלומטית יעריכו במיוחד את העובדה שהם מוסעים בוולוו ומבחינתם זה פחות משנה כיצד הרכב הגיע והאם הוא שייך בפועל לחברה עצמה או שהוא הגיע במסגרת טרייד אין.

אוודי רכבי יוקרה לצעירים?

אודי טרייד אין

לבסוף, גם בתוך רכבי היוקרה שמזוהים לרוב עם רכבים בהם נוסעים מבוגרים בחליפות כדאי לפעמים לנסות דגמים טיפה יותר "צעירים" שכן לפעמים הרכב ישמש להסעה של ילדים עבור כל המשפחה או סתם עבור בן נוער שרוצה להשוויץ ולהתפנק. כמו שאר רכבי היוקרה המוצעים בטרייד אין, גם במקרה של אודי טרייד אין ניתן כמובן לקחת את הרכב לנסיעת מבחן בין אם אתם אלו שנוהגים בו או נהג מקצועי שכיר. אך חשוב לדעת שרכבי יוקרה אין משמעותם בהכרח נסיעה "כבדה", אלא שגם רכבים יותר "צעירים" כמו אודי יכולים לשמש עבור הטרייד אין ולספק חווית יוקרה שאין שנייה לה.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.